Режим роботи магазину:
ПН - СБ: с 10:00 до 18:00
Консультація

Доставка по Україні

Нова Пошта

Відправлення товару по Україні здійснюється на наступний день після замовлення. Компанія "Нова Пошта" доставить відправлення в найближче до вас відділення. Перелік відділень можна переглянути на сайті «Нової Пошти». Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер накладної, яку вам повідомить наш менеджер після відправлення, або просто просканувати додаток «Нової Пошти» на вашому смартфоні.

Вартість доставки рахується по тарифах компанії «Нова Пошта» та складається з послуг доставки, пакування, комісії від оціночної вартості та післяплати.

Післяплата є платною послугою і складає 20 грн + 2% від суми грошового переказу.

Відстежувати замовлення можна або на сайті «Нової Пошти», або у мобільному додатку.

Безкоштовна доставка для замовлень від 1500 грн.

Укрпошта

Відправлення здійснюється на наступний день після замовлення. Компанія "Укрпошта" доставить посилку в найближче до вас відділення. Скористайтесь пошуком на сайті «Укрпошти», щоб швидко знайти працюючі відділення. Для отримання необхідно пред'явити паспорт та номер накладної, який повідомить наш менеджер після відправки.

Вартість доставки рахується по тарифах компанії «Укрпошта» та складається з послуг доставки, пакування, комісії від оціночної вартості та післяплати. Також вартість та терміни доставки залежать від тарифів «Укрпошти» – «Експрес» або «Стандарт». «Експрес» відрізняється від «Стандарту» більш швидкою та трохи дорожчою доставкою.

Післяплата є платною послугою і складає 10 грн + 2% від суми грошового переказу, якщо вартість товару до 2000 грн, та 8 грн + 1% від суми грошового переказу, якщо вартість товару від 2001 грн.

Відстежувати замовлення можна або на сайті сайті «Укрпошти», або у мобільному додатку.

Безкоштовна доставка при замовленні від 1500 грн.

Міст Експрес

Відправлення товару по Україні здійснюється на наступний день після замовлення. Компанія "Міст Експрес" доставить відправлення в найближче до вас відділення. Перелік відділень можна переглянути на сайті «Міст Експрес». Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер накладної, яку вам повідомить наш менеджер після відправлення.

Вартість доставки рахується по тарифах компанії «Міст Експрес» та складається з послуг доставки, комісії від оціночної вартості та післяплати.

Післяплата є платною послугою і складає 20 грн + 2% від суми грошового переказу.

Відстежувати замовлення можна або на сайті «Міст Експрес», або у мобільному додатку.

Безкоштовна доставка для замовлень від 1500 грн.