Режим роботи магазину:
ПН - СБ: с 10:00 до 18:00
Консультація

Політика повернення товарів

Відповідно до ст. 9 Закону Украіни «Про захист прав споживачів», обмін товару належної якості проводиться протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не враховуючи дня купівлі, якщо дотримані такі умови:

  • товар не був у вжитку і не має механічних пошкоджень, слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, немає слідів потрапляння рідини у виріб або на упаковку, документацію;
  • товарний вигляд збережений – тобто залишилися всі ярлики, наклейки та інші частини товару в незмінному вигляді, товар повністю вкомплектований, запакований;
  • присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, товарний чек), збережені всі ярлики і заводське маркування.

У разі обміну або повернення товару належної якості, придбаного в інтернет-магазині GreenHeal.com.ua, витрати за доставку товару оплачує покупець.

Заміна або повернення товару з виявленим виробничими дефектом (істотним недоліком) проводиться на підставах і в терміни, встановлені Законом України "Про захист прав споживачів". Витрати за доставку товару оплачує інтернет-магазин GreenHeal.com.ua.

Повернення коштів

Сума, сплачена за товар, повертається таким же способом, яким вона була внесена. Повернення грошових коштів здійснюється не пізніше 7(семи) днів з моменту отримання товару, що підлягає поверненню.

Скасування бонусів

У разі повернення товару Покупцем, бонуси, нараховані в результаті оформлення цього замовлення, будуть списані з бонусного рахунку після повернення коштів Покупцю.