Режим роботи магазину:
ПН - СБ: с 10:00 до 18:00
Консультація

Бонусна програма

Ми розробили програму лояльності, щоб дякувати клієнтам за користування нашим сайтом. Учасником бонусної програми може стати кожен. За найпростіші дії вам нараховуються бонуси, які ви можете витратити на подальші покупки.

1 бонус дорівнює 1 гривні. Усі бонуси нараховуються в особистому кабінеті на бонусний рахунок покупця та можуть бути використані як знижка при наступних замовленнях. Для отримання бонусів та перевірки стану бонусного рахунку покупцю необхідно авторизуватися під своїм акаунтом. Ви можете накопичувати бонуси або використовувати їх на кожне своє наступне замовлення. Бонуси не можуть бути переведені в готівку або перераховані на банківську карту. Скористатися ними можна лише при оформленні замовлення на нашому сайті, отримавши знижку у розмірі кількості бонусів.

Як отримати бонуси? Все дуже просто!

  • На подяку за реєстрацію на сайті ви отримуєте 30 гривень на бонусний рахунок.
  • Ви вже зареєструвалися? Чудово! Саме час переходити до покупок! Купуйте якісні продукти, представлені на нашому сайті, та отримуйте 5% від суми замовлення.
  • Отримавши замовлення, ви також можете продовжувати накопичувати бонуси, залишивши відгук про товар, який придбали. Нашим покупцям цікава ваша думка, допоможіть їм визначитися з вибором та розкажіть, чому вам сподобався чи не сподобався продукт, як довго ви ним користуєтеся, та отримаєте знижку 30 грн на наступне замовлення.

Порахуйте кількість бонусів, якими покупець може скористатися, купуючи продукцію на нашому сайті, і не сумнівайтеся: чим більше купуєте, тим менше сплачуєте.