Режим роботи магазину:
ПН - СБ: с 10:00 до 18:00
Передзвоніть мені

Що відрізняє космецевтику від косметики?

Вперше чуєте таке слово? Воно наче складається із двох добре відомих термінів: “косметика” і “фармацевтика”, проте подібні засоби неможливо віднести до якогось конкретного випадку. Це радше косметика із лікувальними властивостями. Вона є багатокомпонентною та покликана виконувати одразу декілька функцій одночасно. В цій статті, спробуємо максимально чітко пояснити, що таке космецевтика, які її переваги і недоліки та основні відмінності з звичайними ліками і стандартною косметикою.

Відмінності від звичної косметики

Щоб краще зрозуміти суть космецевтичних засобів, доречно порівняти їх з фармацевтикою та звичайною косметикою. Відмінності з фармацевтичними засобами:

  • Космецевтичні препарати мають низьку концентрацію активних речовин. Якщо в фармпрепаратах всього кілька компонентів, то в космецевтичних їх значно більше. Це дозволяє уникнути можливих побічних ефектів, чого не скажеш про звичайні ліки;
  • Космецевтика не передбачає додавання до складу продукції антибіотиків та гормонів. В фармакології це поширено;
  • Багатозадачність. Фармпрепарати вирішують одну конкретну проблему, тоді як космецевтичні можуть мати одразу кілька ефектів;
  • Космецевтичну продукцію можна використовувати в домашніх умовах і без рекомендації лікаря, на відміну від фармацевтики.

Як бачимо, космецевтика начебто в рази лояльна, але вона не завжди буде ефективною при дерматологічних захворюваннях на відміну від фармпрепаратів. Відмінності із звичайною косметикою:

  1. Космецевтика проникає глибоко в шкіру і має за мету усунути проблему, а косметика лише маскує її;
  2. В космецевтичних засобах концентрація корисних компонентів, вітамінів та інших активних елементів, вища ніж в звичайній косметиці;
  3. Практично не викликає алергії, чим не може похвалитися звичайна косметика, котра може дати алергічну реакцію.

Як бачимо, космецевтика це окремий вид продукції, котру багато хто вихваляє, інші ж критикують або вважають просто неефективною. Насправді про ці засоби дійсно немає ще надто багато інформації, вона ще досліджується, а думки кваліфікованих косметологів можуть сильно різнитися. Розповімо про очевидні нюанси космецевтичних засобів.

Переваги

Недоліки

Не містить антибіотиків, парабенів, ароматизаторів

Має короткий термін придатності, завдяки багатьом натуральним компонентам. Хоча дехто вважатиме це бонусом

Вирішує одночасно кілька проблем, наприклад лікує дерматологічні захворювання і одночасно захищає шкіру від сонця та інших несприятливих факторів

Зазвичай це дорога продукція

При правильному підборі має хороший і швидкий ефект

Не достатньо вивчена та досліджена, що не дозволяє довіряти їй на всі 100%

Не має побічних ефектів та жодного негативного впливу на організм

В складі зазвичай є стабілізатори, тобто не всі компоненти натуральні

Не викликає звикання, але для цього варто інколи робити перерву між засобом, замінивши один на якийсь інший

Перед покупкою таких засобів краще проконсультуватися з косметологом, для багатьох це створює додаткові труднощі

Як бачимо, космецевтика, як і будь-які інші засоби може бути і ефективною, і неефективною, а можливо й шкідливою. До вибору такої продукції, як і будь-якої іншої, варто підходити вкрай серйозно, попередньо проконсультувавшись з косметологом та добре оцінивши стан власної шкіри.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
36 + ? = 45
Рекомендовані товари
Гідрофільна олія
Гідрофільна олія
350 грн
Також радимо почитати
15.03.2020

Її використовують у виробництві елітної косметики та застосовують в домашніх умовах.

25.03.2020

Anti Age засоби не панацея від старості, але можуть мати чудовий ефект.

12.11.2018

Природна сила рослин подарує вашій шкірі здоров'я і красу. Які олії підійдуть, як використовувати і чого очікувати від застосування.